Hudebně-dramatické studio při MDO

Prázdninové soustředění 2017 - mladší členové

V sobotu 11. 8. skončilo Prázdninové soustředění 2017 mladších členů Hudebně-dramatického studia při Moravském divadle Olomouc. Bylo velice zdařilé a rád proto za všechny děkuji touto cestou těm, bez nichž by nemohlo s takovým úspěchem proběhnout. Děkujeme Olomouckému kraji za finanční podporu této akce. Dík patří i Statutárnímu městu Olomouc za jeho dlouhodobou podporu, a Moravskému divadlu Olomouc za poskytnutí prostor. Osobně děkuji kameramanovi Pavlu Ždímalovi, který natočil spoustu záběrů pro náš hraný film, na nějž se všichni moc těšíme. Velký dík patří studentům JAMU v Brně, Kateřině Reichové a Danielu Mišákovi, kteří se dětem intenzívně věnovali a pracovali s nimi. O žaludky všech zúčastněných se v divadelní kuchyni staraly paní Jana Čechová a její maminka. Obědy byly skvělé, program soustředění bohatý a legraci jsme si také užili. Ještě jednou všem dík a těšíme se nashledanou v novém školním roce. A pokud máte zájem, můžete ve fotogalerii sledovat, jak to celé probíhalo a jak jsme se činili.

Zpět do archivu

Krátce o nás ...

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc - foto

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc

Na prkna, která znamenají svět, jsme nesměle vykročíli v září roku 2010. Po krátkém čase přešlapování jsme drobnými krůčky předstoupili před zraky olomouckého publika Kabaretem proti nudě. Dalšími, již smělejšími kroky v hudební pohádce Zvířátka, bída a loupežníci a následně ulítlou variací na Staré pověsti české jsme se začali vrývat do povědomí olomouckých diváků. Další naše kroky na poli divadelního umění sledujte v aktualitách. Těšíme se na vás v hledišti.

Vedoucí

doc. Mgr.Václav Málek
Režisér a operní pěvec.
Jednatel

Adresa

Hudebně-dramatické studio při
Moravském divadle Olomouc z.s.

tř. Svobody 432/33, Olomouc, 77900

Termíny zkoušek a lekcí

Čtvrtek a pátek odpoledne.
14:30 - 16:30 hod., zkušebny MDO
Pololetní školné: 2.800,- Kč

Rychlý kontakt

Mobil: +420 776 26 39 82, +420 776 770 763
E-mail: hudram@seznam.cz
www.hd-studio.cz

Poslední aktuality

Archiv

Olomoucké pověsti 4. 6. 2022

Autor: Václav Málek | 27.5.2022

V sobotu 4.6. hrajeme Olomoucké pověsti v rámci Slavností města Olomouce 2022. Přijďte na představení do Smetanových sadů v 11:30 hodin. Těšíme se na plné hlediště.

Joe se vrátil ve velkém stylu

Autor: Václav Málek | 4.5.2022

Ano, představení Limonádového Joa konané v rámci Olomouckého tvarůžkového festivalu, se setkalo s velkým ohlasem a účinkující byli odměněni dlouhotrvajícím potleskem. Jak to na Dolním náměstí 23. 4. vypadalo, si můžete připomenout ve fotogalerii. Foto: Michal Málek

Joe se vrací

Autor: Václav Málek | 17.4.2022

V sobotu 23. dubna hrajeme našeho Limonádového Joa v rámci Olomouckého tvarůžkového festivalu 2022. Těšíme se s vámi na viděnou ve 12:00 na olomouckém Dolním náměstí. Fotografie ze zkoušek si prohlédněte ve fotogalerii. Foto: Michal Málek

Divadlo je, když ...

Drama: příběh vypráví pomocí dialogů a monologů děj dramatu se tak odvíjí prostřednictvím přímé řeči. Tragédie: forma  dramatu s vážným obsahem; hra, která představuje osudné  lidské  jednání  a zpravidla končí smrtí.

Naši partneři

Provoz HDS dlouhodobě podporuje Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

Město Olomouc logo
Olomoucký kraj logo
MDO logo
ARTERA logo