Hudebně-dramatické studio při MDO

Jonáš a tingl-tangl 2014

JONÁŠ A TINGL-TANGL 2014 Hudebně-dramatické studio při MDO uvádí jednu z nejslavnějších her divadla Semafor, hru, která měla premiéru v roce 1962. Ani po 54 letech od uvedení na scénu neztrácí Jonáš a tingl-tangl nic ze svého kouzla. Je stále plný humoru klauniád a němých grotesek, vtipu, fantazie a nezapomenutelných, věčně zelených písniček autorské dvojice J. Suchý a J. Šlitr. A pamětníci si při vzpomínce na první setkání s Jonášem nemohou než povzdechnout: „Jó, to jsme byli ještě mladí, dokonce mladší než jsme teď.“ Ti, kteří vám dnes Jonáše přinášejí, však mladí jsou. Členové Hudebně-dramatického studia při MDO jsou navíc plní energie, elánu a talentu. Písničkami Semaforu pak připomenou nedožité devadesátiny skladatele Jiřího Šlitra. Inscenace je určena všem divákům napříč generacemi – od nejmladších přes rodiče a prarodiče. Jste srdečně zváni! Premiéry se uskuteční v Divadle na Šantovce ve dnech 13. června (pátek) - 18:00 hodin, 17. června (úterý) - 18:00 hodin. Inscenaci Jonáš a tingl-tangl 2014 finančně podpořil Olomoucký kraj

Zpět do archivu

Krátce o nás ...

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc - foto

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc

Na prkna, která znamenají svět, jsme nesměle vykročíli v září roku 2010. Po krátkém čase přešlapování jsme drobnými krůčky předstoupili před zraky olomouckého publika Kabaretem proti nudě. Dalšími, již smělejšími kroky v hudební pohádce Zvířátka, bída a loupežníci a následně ulítlou variací na Staré pověsti české jsme se začali vrývat do povědomí olomouckých diváků. Další naše kroky na poli divadelního umění sledujte v aktualitách. Těšíme se na vás v hledišti.

Vedoucí

doc. Mgr.Václav Málek
Režisér a operní pěvec.
Jednatel

Adresa

Hudebně-dramatické studio při
Moravském divadle Olomouc z.s.

tř. Svobody 432/33, Olomouc, 77900

Termíny zkoušek a lekcí

Čtvrtek a pátek odpoledne.
14:30 - 16:30 hod., zkušebny MDO
Pololetní školné: 2.800,- Kč

Rychlý kontakt

Mobil: +420 776 26 39 82, +420 776 770 763
E-mail: hudram@seznam.cz
www.hd-studio.cz

Poslední aktuality

Archiv

Kluci na koštěti - představení pro děti 16.9.2023

Autor: Václav Málek | 23.9.2023

V sobotu 16.9. jsme opět vyrazili za svými diváky. Tentokrát do Samotišek, kde jsme zahráli dětem představení s názvem "Kluci na koštěti". Všichni se náramně bavili a těšíme se, že se zase brzy setkáme. A jak to celé vypadalo, to vám zprostředkují fotografie Michala Málka ve fotogalerii.

Představení KRÁLOVNA máme úspěšně za sebou

Autor: Václav Málek | 23.9.2023

V sobotu 9.9. jsme odehráli v rámci Evropského dědictví 2023 v Olomouci. Hráli jsme před plným hledištěm a účinkující byli odměněni vřelým potleskem diváků. Děkujeme městu Olomouc za tuto krásnou příležitost. Atmosféru představení si můžete vychutnat ve fotogalerii na fotografiích Michala Málka

Pozvánka na představení

Autor: Václav Málek | 4.9.2023

Představení nastudované během prázdninového soustředění má název KRÁLOVNA a nese se v duchu komedie dell´arte. Shlédnout je můžete v sobotu 9.9. 2023 v 16:00 hod. na Horním náměstí v Olomouci. Podrobnější informace najdete ve fotogalerii.

Divadlo je, když ...

Inscenace:  nastudování  dramatického  textu  a  jeho  uvedení  na  jeviště  divadla;  převedení dramatického textu psaného do scénické podoby hrané herci v prostoru. Divadelní představení: jedinečné provedení divadelní inscenace před publikem v konkrétním čase a prostoru.

Naši partneři

Provoz HDS dlouhodobě podporuje Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

Město Olomouc logo
Olomoucký kraj logo
MDO logo
ARTERA logo