Hudebně-dramatické studio při MDO

Jonáš a tingl-tangl 2014

JONÁŠ A TINGL-TANGL 2014 Hudebně-dramatické studio při MDO uvádí jednu z nejslavnějších her divadla Semafor, hru, která měla premiéru v roce 1962. Ani po 54 letech od uvedení na scénu neztrácí Jonáš a tingl-tangl nic ze svého kouzla. Je stále plný humoru klauniád a němých grotesek, vtipu, fantazie a nezapomenutelných, věčně zelených písniček autorské dvojice J. Suchý a J. Šlitr. A pamětníci si při vzpomínce na první setkání s Jonášem nemohou než povzdechnout: „Jó, to jsme byli ještě mladí, dokonce mladší než jsme teď.“ Ti, kteří vám dnes Jonáše přinášejí, však mladí jsou. Členové Hudebně-dramatického studia při MDO jsou navíc plní energie, elánu a talentu. Písničkami Semaforu pak připomenou nedožité devadesátiny skladatele Jiřího Šlitra. Inscenace je určena všem divákům napříč generacemi – od nejmladších přes rodiče a prarodiče. Jste srdečně zváni! Premiéry se uskuteční v Divadle na Šantovce ve dnech 13. června (pátek) - 18:00 hodin, 17. června (úterý) - 18:00 hodin. Inscenaci Jonáš a tingl-tangl 2014 finančně podpořil Olomoucký kraj

Zpět do archivu

Krátce o nás ...

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc - foto

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc

Na prkna, která znamenají svět, jsme nesměle vykročíli v září roku 2010. Po krátkém čase přešlapování jsme drobnými krůčky předstoupili před zraky olomouckého publika Kabaretem proti nudě. Dalšími, již smělejšími kroky v hudební pohádce Zvířátka, bída a loupežníci a následně ulítlou variací na Staré pověsti české jsme se začali vrývat do povědomí olomouckých diváků. Další naše kroky na poli divadelního umění sledujte v aktualitách. Těšíme se na vás v hledišti.

Vedoucí

doc. Mgr.Václav Málek
Režisér a operní pěvec.
Jednatel

Adresa

Hudebně-dramatické studio při
Moravském divadle Olomouc z.s.

tř. Svobody 432/33, Olomouc, 77900

Termíny zkoušek a lekcí

Čtvrtek a pátek odpoledne.
14:30 - 16:30 hod., zkušebny MDO
Pololetní školné: 2.800,- Kč

Rychlý kontakt

Mobil: +420 776 26 39 82, +420 776 770 763
E-mail: hudram@seznam.cz
www.hd-studio.cz

Poslední aktuality

Archiv

Prázdninové soustředění 2022

Autor: Václav Málek | 4.9.2022

Tématem letošního prázdninového soustředění byl žánr STAND-UP COMEDY. Soustředění se uskutečnilo v Moravském divadle, tvůrčí dílny vedl umělecký šéf činohry MDO Roman Vencl. Ve fotogalerii si prohlédněte fotoreportáže z jednotlivých dní. Foto Michal Málek

Závěr naší divadelní sezóny

Autor: Václav Málek | 28.6.2022

Ve čtvrtek 23.6.2022 jsme uzavřeli svou 11 sezónu představením Olomouckých pověstí, které jsme zahráli pro žáky fakultní ZŠ Tererova. Ve fotogalerii najdete fotografie (foto Michal Málek), které hovoří za vše - o nasazení mladých interpretů i nadšení malých diváků. Těšíme se na další sezónu i plné hlediště. Na shledanou.

Ze života hmyzu 11. 6. 2022

Autor: Václav Málek | 14.6.2022

V sobotu 11. června 2022 jsme se představili na letní scéně Moravského divadla Olomouc inscenací Ze života hmyzu. Fotografie z představení si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Divadlo je, když ...

Divadlo, to je kouzlo neopakovatelného, které se znovu a znovu rodí, vstává z popela a okouzluje. Divadlo, to jsou příběhy, které vypráví, a my je s ním prožíváme. Každý příběh jednou končí, ale jen proto, aby opět začal, aby jej někdo mohl prožít znovu.

-- (Peter Brook: Nitky času) --

Naši partneři

Provoz HDS dlouhodobě podporuje Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

Město Olomouc logo
Olomoucký kraj logo
MDO logo
ARTERA logo