Hudebně-dramatické studio při MDO

Jonáš a tingl-tangl 2014

JONÁŠ A TINGL-TANGL 2014 Hudebně-dramatické studio při MDO uvádí jednu z nejslavnějších her divadla Semafor, hru, která měla premiéru v roce 1962. Ani po 54 letech od uvedení na scénu neztrácí Jonáš a tingl-tangl nic ze svého kouzla. Je stále plný humoru klauniád a němých grotesek, vtipu, fantazie a nezapomenutelných, věčně zelených písniček autorské dvojice J. Suchý a J. Šlitr. A pamětníci si při vzpomínce na první setkání s Jonášem nemohou než povzdechnout: „Jó, to jsme byli ještě mladí, dokonce mladší než jsme teď.“ Ti, kteří vám dnes Jonáše přinášejí, však mladí jsou. Členové Hudebně-dramatického studia při MDO jsou navíc plní energie, elánu a talentu. Písničkami Semaforu pak připomenou nedožité devadesátiny skladatele Jiřího Šlitra. Inscenace je určena všem divákům napříč generacemi – od nejmladších přes rodiče a prarodiče. Jste srdečně zváni! Premiéry se uskuteční v Divadle na Šantovce ve dnech 13. června (pátek) - 18:00 hodin, 17. června (úterý) - 18:00 hodin. Inscenaci Jonáš a tingl-tangl 2014 finančně podpořil Olomoucký kraj

Zpět do archivu

Krátce o nás ...

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc - foto

Hudebně-dramatické studio při MD Olomouc

Na prkna, která znamenají svět, jsme nesměle vykročíli v září roku 2010. Po krátkém čase přešlapování jsme drobnými krůčky předstoupili před zraky olomouckého publika Kabaretem proti nudě. Dalšími, již smělejšími kroky v hudební pohádce Zvířátka, bída a loupežníci a následně ulítlou variací na Staré pověsti české jsme se začali vrývat do povědomí olomouckých diváků. Další naše kroky na poli divadelního umění sledujte v aktualitách. Těšíme se na vás v hledišti.

Vedoucí

doc. Mgr.Václav Málek
Režisér a operní pěvec.
Jednatel

Adresa

Hudebně-dramatické studio při
Moravském divadle Olomouc z.s.

tř. Svobody 432/33, Olomouc, 77900

Termíny zkoušek a lekcí

Čtvrtek a pátek odpoledne.
14:30 - 16:30 hod., zkušebny MDO
Pololetní školné: 2.800,- Kč

Rychlý kontakt

Mobil: +420 776 26 39 82, +420 776 770 763
E-mail: hudram@seznam.cz
www.hd-studio.cz

Poslední aktuality

Archiv

Přátelé z Rousínova v Olomouci

Autor: Václav Málek | 18.9.2021

25. září zavítají k nám do Olomouce naši divadelní přátelé z Rousínova. Zahrají tři pověsti s názvy: Brněnské poledne, Pražský Golem a Ostravský čaroděj. Představení začíná v 15:00 v divadelním sále na Sokolské 7. Přijďte, těšíme se na vás.

ZAČÍNÁME

Autor: Václav Málek | 4.9.2021

Je tu nový školní rok a my už jsme se začali scházet na zkouškách, abychom připravili nové inscenace a mohli vás pozvat do hlediště. Těšíme se na vás a ve fotogalerii se můžete podívat na fotografie, na kterých si trochu procvičujeme mimiku.

Prázdninový JOE

Autor: Václav Málek | 1.9.2021

Jak vyplývá z posledních příspěvků ve fotogalerii, byly letošní HDS prázdniny ve znamení Joa. Byl nám všem příjemným společníkem a zažili jsme s ním krásné chvíle a spoustu legrace jak při zkoušení, tak také při představeních. Publikum se bavilo, tleskalo a už se těšíme na další představení v nové sezóně, na která všechny srdečně zveme. Zároveň děkujeme statutárnímu městu...

Divadlo je, když ...

Před premiérou musíte každého z herců pořádně nakopat, poplivat a pro štěstí mu popřát „ZLOM VAZ“. Jinak půjde na jeviště značně nervózní. A nečekejte bůhvíjakou odpověď. Herec vám musí odpovědět od plic rázným: „ČERT TĚ VEM“.

Naši partneři

Provoz HDS dlouhodobě podporuje Statutární město Olomouc a Olomoucký kraj.

Město Olomouc logo
Olomoucký kraj logo
MDO logo
ARTERA logo